Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd OEM ve ODM hizmeti veren profesyonel bir kozmetik işletmesidir.2008 yılında kurulmuştur. Kayıtlı sermaye 50 milyon Yuan, toplam varlıkları yaklaşık 500 milyon Yuan'dır.

 

Özel markalı bir kozmetik OEM profesyonel şirketi olan Mebamy, ithalat ve ihracat için gerekli niteliklere sahiptir.Atölyemiz, 20.000 metrekarelik bir alana sahip tamamen GMP standardına göre inşa edilmiştir.Yıllık krema ürünleri üretim kapasitemiz 3000 metrik tona ulaşmıştır.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak 3 grubu kapsamaktadır --- cilt bakımı, saç bakımı ve vücut bakımı, binlerce çeşidi ile.Gelişmiş laboratuvar ekipmanlarına sahip bir Ar-Ge merkezimiz, yeniliği ve kaliteli ürünleri temin etmek için donatılmış biyokimya ve dermatoloji alanında 30'dan fazla uzmana sahibiz.Ayrıca Mebamy, teknoloji ve üretimin güçlü Ar-Ge gücüne güvenir ve müşterilerin özel gereksinimlerini karşılayabilir.25 yılı aşkın birikim ve yenilikle, her tür müşterinin ihtiyacına uygun cilt bakımı, saç bakımı ve vücut bakım ürünlerinde binlerce olgun ve istikrarlı formüle sahibiz.Firmamız ISO9001 ve GMPC sertifikalarının değerlendirmelerinden geçmiştir.Çil kremi ve güneş kremi ürünleri ABD FDA sertifikasını geçti. Çin ve denizaşırı pazarda ondan fazla ünlü marka için atanan OEM ve ODM üreticisi olduk.Krem, jel, losyon, toner, maske ve esans yağı dahil olmak üzere kaliteli cilt bakımı, vücut bakımı ve saç bakım ürünleri üretmeye kendimizi adadık.

 

Mebamy, sadece ekonomik kalkınma için çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda sosyal sorumluluğu da üstleniyor.Firmamız ISO14001 çevre kontrol sistemi ve OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği sistem belgelerini almıştır.Uyumlu bir ortamda, Athena sürekli olarak en iyi hizmet ve en iyi inançla birinci sınıf ürünler tedarik edecektir.

 

Özel etiketleme, OEM, yarı mamul ürünlerin her türlü talebi memnuniyetle karşılanmaktadır.Ayrıca marka konumlandırma, ürün yapısının entegrasyonu, paket tasarımı, aksesuar seçimi, ürün imalatından planlama pazar operasyon ODM'ye kadar eksiksiz bir hizmet seti sağlayabiliriz.
Size yardımcı olabilirsek, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

 

Çin Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
İlerlemenin 15 yılı, ilerlememizin temel sebebidir.

2001, Guangzhou Mebamy Kozmetik Fabrikası kuruldu ve Çin'de cilt bakım ürünlerini satıyoruz.

2002, fabrikamızı ziyaret etmek ve cilt bakım ürünlerini bizden sipariş etmek için birçok müşteri geliyor.

2005, giderek daha fazla AB müşterisi, cilt bakım ürünlerini özel markalı sipariş vermek için bizimle iletişime geçiyor.

2007, biz kendi adıyla ticaret departmanı inşa, hangi adı Guangzhou Mebamy kozmetik Co, Ltd

2017, Biz neredeyse tüm cilt bakımı ürünleri satmak Tüm kelime, ana pazar AB ve Kuzey Amerika olduğunu .....

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar