RM 7D22 Yufeng Meydanı, Hebian Helong İlk Yol, Baiyun Bölgesi, Guangzhou Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin
Ana sayfa

Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd

iyi kalite Cilt Bakımı Yüz Maskesi satış için
iyi kalite Cilt Bakımı Yüz Maskesi satış için
Cilt bakım ürünleri içtenlikle işe yaradı, gelecekte mebamiden daha fazla prömiyeri sipariş edeceğim.

—— PurpleLotus

Bu cilt bakım ürünü beklediğimden daha fazlasını yapar. Profesyonel tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Çok masraflı olmamı sağlıyor.

—— Carl Brown

Çok iyi ürünler ve hizmetinizden memnunum.

—— Carl Brown

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd
Our factory one corner of our factory The gate of our factory Our Lab Packaging Room 1 Filling Room 1 packaging room 2 packging room 3 Producing Room semi-product Room

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 90% - 100%
Guangzhou Mebamy Kozmetik Co, Ltd OEM ve ODM hizmeti veren profesyonel bir kozmetik kuruluştur. 2008 yılında kurulmuştur. Kayıtlı sermaye 50 milyon Yuan, toplam aktiflerin yaklaşık 500 milyon Yuan olduğunu.

Özel bir etiket kozmetik OEM profesyonel şirket olarak, Mebamy ithalat ve ihracat için niteliklere sahiptir. Atölyemiz, 20.000 metrekarelik bir alana sahip, tamamen GMP standardına inşa edilmiştir. Krem ürünlerimizin yıllık üretim kapasitesi 3000 metrik tona ulaşmıştır. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak her biri binlerce çeşit ile cilt bakımı, saç bakımı ve vücut bakımı, 3 grup kapsamaktadır. Biz gelişmiş laboratuvar ekipmanları, biyokimya ve dermatoloji alanında 30'dan fazla uzmanları ile yenilik ve kaliteli ürün sağlamak için donanımlı bir Ar-Ge merkezi var. Dahası, Mebamy teknoloji ve üretimin güçlü Ar-Ge gücüne güveniyor ve müşterilerin özel gereksinimlerini karşılayabiliyor. 25 yıldan fazla birikim ve yenilikle, cilt bakımı, saç bakımı ve her tür müşterinin ihtiyaçlarına uygun vücut bakım ürünleri konusunda binlerce olgun ve istikrarlı formüle sahibiz. Firmamız ISO9001 ve GMPC sertifikalarının değerlendirmelerini geçti. Çil krem ​​ve güneş kremi ürünleri ABD FDA sertifikasyon geçti. Biz Çin ve yurtdışı pazarında ondan fazla ünlü markalar için atanan OEM ve ODM üreticisi olmuştur. Kendimizi krem, jel, losyon, toner, maske ve özü yağı da dahil olmak üzere kaliteli cilt bakımı, vücut bakımı ve saç bakım ürünleri üretmeye adadık.

Mebamy sadece ekonomik kalkınmayı sürdürmekle kalmaz, aynı zamanda sosyal sorumluluğu da üstlenir. Firmamız ISO14001 çevre kontrol sistemi ve OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği sistemi sertifikalarını almıştır. Uyumlu ortamda Athena, sürekli olarak en iyi hizmeti ve en iyi inançla birinci sınıf ürünler tedarik edecektir.

Özel etiketleme, OEM, yarı mamul ürün talepleri çok açıktır. Ayrıca marka konumlandırma, ürün yapısı entegrasyonu, ambalaj tasarımı, aksesuar seçimi, ürün imalatı planlama pazar operasyonuna ODM'den tam bir hizmet seti sağlayabiliriz.
Size yardımcı olabilirsek, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

İletişim bilgileri
Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. luo

Tel: +86-18825197872

Faks: 86-20-22093290-13316134279

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)